Kamera GoPro me qera

Pershendetje,

A e dini a jep dikush kamera GoPro me qera? Po me duhet per disa dite ne pushime?

Falemnderit paraprakisht

 

Default Pytur në August 3, 2017 në Tekonologji.
Komentoni
0 Përgjigje

Përgjigja juaj

Duke postuar përgjigjen tuaj, ju jeni dakord me privacy policy dhe terms of service.