Si mund te ndryshoj MAC adresen?

Pershendetje a mundet dikush me kallxu si mund te ndryshoj MAC adresen?

Default Pytur në June 25, 2017 në Tekonologji.
Komentoni
0 Përgjigje

Përgjigja juaj

Duke postuar përgjigjen tuaj, ju jeni dakord me privacy policy dhe terms of service.